0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Марвел Капетан Америка: Нов Светски Поредок - Лого Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Марвел Капетан Америка: Нов Светски Поредок - Лого Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Марвел Капетан Америка : Нов Светски Поредок Логото Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75"х 0.75".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.