0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
На Сцената МСБ - Микрофон Стојат торба

На Сцената МСБ - Микрофон Стојат торба

DEN 239.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тешката најлонска торба одговара или на 3 тркалезни основи, 3 хексадецимални основи или комбинација од двете, плус шахтите и бумовите. Тежок најлон. Одговара или 3 тркалезни основи, 3 хексадецимални основи или комбинација од двете, плус шахтите и бумовите. Димензии на торбата : 37 х 12,5 х 3,75".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.