0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ступел Сончева Добиток Пасење Поле Пејзаж Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Сончева Добиток Пасење Поле Пејзаж Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 36 х 1,5 х 48 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Село, Природа, Рурална, Трева, Фарма, Говеда, Крава, Поле. Дизајн Од Камдон Креации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.