0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Заштитен знак Ликовна Уметност Попрскана ШУМА ВТОРА Платнена Уметност од Меган Мегер

Заштитен знак Ликовна Уметност Попрскана ШУМА ВТОРА Платнена Уметност од Меган Мегер

DEN 574.40
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. - силуети од сино, теал и зелено дрво на позадина на попрскан акварел. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Ние произведуваме ѕиден декор повеќе од 40 години. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската Уметничка Група има свое Студио за визија за внатрешен дизајн. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Ние произведуваме ѕиден декор повеќе од 40 години. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската Уметничка Група има свое Студио за визија за внатрешен дизајн. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.