0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сузуки Бас Училиште: Сузуки Бас Училиште, Том: Пијано Акц

Сузуки Бас Училиште: Сузуки Бас Училиште, Том: Пијано Акц

DEN 167.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ученикот ги слуша снимките и работи со својот наставник по бас сузуки за да го развие својот потенцијал како музичар и како личност. Методот Сузуки (Р) За Образование На Таленти се заснова на ставот На Шиничи Сузуки дека секое дете се раѓа со способност и дека луѓето се производ на нивната околина. 1-3) * Пијано Придружба (Том.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.