0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Виетнамската Војна Ветеран Отворено Громет Знаме

Виетнамската Војна Ветеран Отворено Громет Знаме

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Виетнамски Воен Ветеран Отворено Громет Знаме Опис Ова знаме ги одбележува Воените Ветерани кои се бореа во служба на нашата земја. Знамето На Виетнамската Војна е одличен начин да се прослави некој што служел и да се прикаже во чест или сеќавање. 5 х 3 стапки. знамето е испечатено од едната страна за внатрешна или надворешна употреба и е засилено со две метални шипки за лесно закачување и издржливост. Полиестер; увезени. 60"L x 36" H. Тип На Материјалполиестершоп Координативни Ставки : {СОВЕТ : Внесете го името и ставката на производот # во полето за пребарување } ако Ја Сакате Вашата Слобода, Заблагодарете Се На Ветеринар На Отворено Знаме, 64172no Купување Ризик, Враќање Без Проблеми-100% Задоволство Загарантирано со задоволство на клиентите како наш приоритет број еден, гордо нудиме Гаранција За Задоволство за целата наша стока и услуги. Од нашата привлечна стока и неверојатни вредности, до нашата пријателска услуга за клиенти, ние се стремиме да обезбедиме позитивно искуство за купување со исполнување или надминување на вашите очекувања. Ако не сте целосно задоволни во рок од 60 дена од купувањето (видете ја политиката за враќање за детали). Виетнам Ветеран Знаме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.