0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Волшебни Инспирации Памук 44 1 8 Гингам Афион Предиво Боја Боја Шиење Ткаенина од Дворот

Волшебни Инспирации Памук 44 1 8 Гингам Афион Предиво Боја Боја Шиење Ткаенина од Дворот

DEN 54.72
Достапно е за нарачката

Од стоката

Waverly Инспирации ткаенина слави тренд инспириран модел, дизајн и боја, исклучиво на . Со посебна палета на бои, ткаенината "Вејверли Инспирации" им овозможува на потрошувачите да се мешаат и да одговараат за да ја одразат нивната личност за занает дизајниран по нарачка, погледнете по прифатлива цена. Од ленти и точки, до геометрија и цветови, секоја координирана група ткаенини во боја ќе ја инспирира вашата креативност. Одлично за домашен декор, ватирање и занаети од секаков вид. 1/8 " Гингам Афион Предиво Боја Боја Шиење Ткаенина . 100% памук. 44 " широк. Тежина : 140 gsm. Машинско перење ладно со слични бои; не избелувајте; падне суво ниско; отстранете веднаш. Нарачките за множители од еден двор се продаваат во едно континуирано парче ткаенина (повеќето 8 континуирани дворови).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.