0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тојо Екстенса А С-Сезона П225 55Р ГУМА

Тојо Екстенса А С-Сезона П225 55Р ГУМА

DEN 1683.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Екстензата A/S обезбедува перформанси во сите сезони во суви, влажни или снежни услови за широк спектар на патнички автомобили И мини комбиња Toyo Extensa A/S Сите Сезонски P225/55 R16 94 T Гуми Одговара : 1998-99 Форд Мустанг ГТ 1994 ФОРД Мустанг ГТ 2009 Ауди А4 Кватро База 2003 Кадилак КТС Луксуз 1997-2001 кадилак катера база и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.