0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Флеш Мебел Мохаве Круг Југозападна Црна, Сива, Тиркизна Област Килим, 5'5'

Флеш Мебел Мохаве Круг Југозападна Црна, Сива, Тиркизна Област Килим, 5'5'

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нека богато нијансираните тонови на овој тепих од 5' х 5' го закотват изгледот на вашиот простор. Рустикалниот стил на овој килим е прекрасно во контраст со сѐ, од нов мебел до антички парчиња. Овој тепих може да се пофали со впечатлива геометриска шема што може да го нагласи или да биде централниот дел од вашата соба. Одличниот изглед е само врвот на ледениот брег. Направен од олефински влакна отпорни на дамки со подлога од јута, овој килим има импресивно мека тактилна сензација под нозете. Овој повеќенаменски тепих е брз во боја, оддел за вода, лежи рамно и не пролева, така што работи одлично во области со голем сообраќај. Валани и покриени со пластична обвивка, овој олефински килим лесно ќе се транспортира до вашата наменета просторија. Редовно вакуумирајте без бар за тепање и исчистете го местото доколку е потребно користејќи разреден раствор+б29 : Б31н чист, благ детергент и вода. Југозападен Стил 5' х 5' Област Килим за Внатрешна употреба. Рустикален Племенски Мотив се вклопува во речиси секој декор. Силна и Издржлива Поддршка Од Јута за структурно звучен тепих. Меки Олефински Влакна за меко чувство под нозете. Водоотпорен, Брз Во Боја, Отпорен на Дамки и Не-Пролевање. Вакуум Без Бар За Тепање; Исчистете Го Местото Со Вода и Благ Раствор за Детергент. Ткаен тепих идеален за дневни соби, спални соби, соби за гости и влезови. Спарете се со нашите тепих влошки што можат да се исечат на сопствени форми и големини. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 5 'х 5'.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.