0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вф Грејс Фот Водоотпорен Пушка Тркалање Случај 53

Вф Грејс Фот Водоотпорен Пушка Тркалање Случај 53

DEN 1215.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Заштитете ја вашата пушка со овој 53" водоотпорен тркалачки пиштол случај од гребенот. Овој одличен случај е водоотпорен и отпорен на прашина, доаѓа со вметнување пена за собирање и влечење и е претходно дупчат за 2 катанци (не се вклучени брави). Полипропиленска конструкција со вметнување и влечење пена за заштита што апсорбира удари. Прилагодливиот вентил за ослободување на притисокот го изедначува притисокот за лесно отворање. Куќиштето е водоотпорно 53 инчи со тркалачки тркала. Случајот доаѓа претходно дупчат за 2 катанци овозможувајќи за патување со авион доколку е потребно. Полипропиленската конструкција ја одржува вашата пушка уште позаштитена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.