0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ЛИЕН АЛУМИНИУМСКИ РАБ ДВВАЛ 19Х9. ХРОМ, 1995ВАЛ405112К72

ЛИЕН АЛУМИНИУМСКИ РАБ ДВВАЛ 19Х9. ХРОМ, 1995ВАЛ405112К72

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

ТСВ Фрли АЛУМИНИУМСКИ РАБ ТВВАЛ 19Х9, 5 5Х112 ХРОМ 40ММ, 1995ВАЛ405112С72. Можеби затоа што нашите корени се во трки, знаеме дека колку и да сте брзи денес, сепак можете да одите побрзо. Тоа е повеќе од внимателно напишана изјава за мисијата. Материјал : Леано Алуминиум. Ние се обидуваме да направиме повеќе отколку само да дизајнираме тркала со добар изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.