0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Таа Го Најде Својот Главен Комплет За Украсување Моминска Вечер

Таа Го Најде Својот Главен Комплет За Украсување Моминска Вечер

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашата Таа Го Најде Својот Главен Комплет За Забави Со 49 Парчиња Е комплетот за невестински туш или комплетот за моминска забава што го баравте! Со банер, торби за колачиња, подметачи, чаши и сламки, овој пакет за забави може беспрекорно да се разработи во толку многу различни теми. Карактеристики и Факти : "таа го најде своето главно стискање" напишано во розова, жолта и портокалова акварел, како И златен сјај со детали за исечоци од лимон на банер; кеси за колачиња во бело со "Љубовта Е СЛАТКА " напишано со златна фолија и акценти од лимон; златна фолија исечете шестоаголни подлоги со дизајн на агруми; бела 12 мл. стадион чаши со " Пукер и сламки се бели со розови точки. Банер мерки 200"w x 4.64"h x 0.07"d; кеси за Колачиња мерка 5"w x 7.25"h x 0.78"d; Подлоги мерка 3.93"w x 0.78"h x 3.81"d; чаша мерки 3.66"w x 4.60"h x 3.66"d; Сламки мерка 0.25"w x 7.75"h x 0.25"d сите предмети спакувани во една кутија со отворено лице таа го најде својот главен комплет за забави со 49 парчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.