0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кертриџ За Брз Клоз Со Желади, Помалку Хауба

Кертриџ За Брз Клоз Со Желади, Помалку Хауба

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Брзиот Кертриџ Со Желади Клоз ви нуди едноставен начин повторно да го натерате вашиот систем да работи правилно. Комплетот доаѓа со се што е потребно за ажурирање без прстени, хауби или дихтунзи на хаубата. Овие Водоводни делови Од Желади може да се користат за славини, тушеви, млазници и други делови, што ги прави разноврсен додаток на вашата колекција алатки. Тие се едноставни за инсталирање, така што вашите делови можат повторно да работат брзо. Касетата е разнобојна, што го олеснува гледањето кога треба да се замени. Може да го продолжи животниот век на вашата опрема со својот тежок дизајн. Кертриџ за брз Клоз со желади, Помалку Хауба : Содржи целосно склопување без прстени, хауба или заптивка на хаубата. Деловите на вентилот за туширање од желади се разнобојни. Користете за тушеви, авиони и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.