0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хи - Ко 11010ро Клуч Празно, 1 - Во л 0. Во W, Месинг, Никел Обложен

Хи - Ко 11010ро Клуч Празно, 1 - Во л 0. Во W, Месинг, Никел Обложен

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Hy-Ko Клуч Празно, Датотека Кабинет, Катанец, Гаража Врата, 1-41/64 Во Должина, 0,83 во Ширина, Месинг, Никел Обложени, Се Користи Со Националната Куќа Брави И Катанци Тип На Глава : Месинг Глава *Клуч Тип : Куќа/Канцеларија *Материјал : Никел-Обложени Месинг *Модел Компатибилност : За Ilco Брави *Број Во Пакет : 10 *Тип На Производ : Клуч Празно *Бренд Име : Hy-Ko *Страни : единствен *стил : *Под Бренд : *Боја : Сребро *Клуч Крафтер Број : *Традиционален ез број : ro3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.