0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нурисон Најважен Внатрешен Надворешен Сино Сив килим од 8' тркалезна Површина

Нурисон Најважен Внатрешен Надворешен Сино Сив килим од 8' тркалезна Површина

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Идеален за вашиот трем, двор, балкон, покрај базен и тераса или дневна соба, трпезарија и други места за собирање. Машина направена со низок куп и подреден раб, ќе издржи густ сообраќај без да жртвува удобност. Машина направена низок куп е лесен за чистење, пријателски за миленичиња, се спротивставува на активниот животен стил. Нурисон Основи област килими ви даде се што сакате, и повеќе! Овие убави, еднобојни и шарени теписи се изработени за солидни перформанси, но никогаш не жртвуваат стил за функција. 100% полипропиленски влакна можат да бидат вакуумирани, исплакнати со црево и сушени на воздух. Килим рампа препорачува. За да го продолжите неговиот животен век, доведете го во затворени простории за време на екстремни временски услови. Ќе ја цените издржливоста, лесната нега и меката текстура на оваа современа колекција на килими во широк спектар на бои и големини за да одговараат на секој внатрешен и надворешен простор. Овој 100% полипропиленски килим може да се вакуумира, исплакне црево и да се исуши на воздух. Идеален избор за трем, двор, балкон, покрај базен и тераса или дневна соба, трпезарија, семејна соба и друго место за собирање околу вашиот дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.