0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дијамантска Глава Пламен Багрем Електричен Акустичен Пресек Тенор Укулеле Облека

Дијамантска Глава Пламен Багрем Електричен Акустичен Пресек Тенор Укулеле Облека

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со нивните запалени тела од багрем и тенки, брзи вратови од махагони, овие нови укулели Од Серијата ДУ-350 нудат врвен изглед, тон и играност! Во три одлични верзии од сопран до тенор, оваа нова серија нуди вредност толку голема што вие?ќе имаат проблем да ги чуваат на залиха! Клиентите ќе го сакаат фенси дрвото од багрем и беспрекорната изработка, додека виртуозниот играч ќе го избере неверојатно разноврсниот DU-350 TCE со своите неограничени музички можности. Со три достапни големини, новата Серија ДУ-350 сега нуди нешто за секој клиент на укулеле! Дијамантска Глава Пламен Багрем Електричен/Акустичен Отсечен Тенор Укулеле Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.