0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јужна дакота Диви И Сценско Ѕид Календар Од Браунтрут

Јужна дакота Диви И Сценско Ѕид Календар Од Браунтрут

DEN 271.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сместена во северните Големи Рамнини на Соединетите држави, Јужна Дакота е полна со спектакуларни знаменитости. Црните ридови на оваа единствена држава, величествените реки, огромните пасишта и лошите земји што го одземаат здивот ги маѓепсуваат посетителите стотици години. Истражете ја природната убавина, обилниот див свет и драматичните национални споменици На Јужна Дакота со овој прекрасно фотографиран квадратен ѕиден календар. Користете Веднаш-16-месечен календар, почнувајќи со бонус ширење на последните четири месеци од претходната година. Спецификации-16 месеци (распоред на две страници септември-декември 2022 година и јануари–декември 2023 година); 12" х 12" (затворено); 12" х 24" (отворено); 28 страници. Браунтрут Земја-Пријателски-Произведени со одржливи материјали, вклучувајќи Го И Советот За Управување Со Шумите-сертифицирана хартија и соја мастило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.