0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарен Сребрен Сребрен Родиум Танзанит И Дијамантски Прстен

Примарен Сребрен Сребрен Родиум Танзанит И Дијамантски Прстен

DEN 159.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Прекрасен прстен од скапоцен камен за да додадете шарена искра во вашата облека во сребро обложено со родиум. Романтичната симфонија од 4,5 мм син танзанитски скапоцен камен во форма на трилиони и блескави дијаманти сигурно ќе воодушеви. Овој блескав прстен е достапен во големина на прст 7 и скапоцен камен тежи 0,34 cttw.Метална Тежина : 1,83 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Сребрена Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 7солидгемстоун Детали : Тип : Танзанитеколор : Сина Форма : Трилионисти : 4,5 ммвежина : 0,34 цтвквантитет : 1 Поставување накит : детали за пронгдијамонд : облик : тркалезна тежина : 0,06 Cttwquanty : 6 Поставување Накит : prongyare Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, родиум-обложен, Цврст, Скапоцен Камен, Дијамант.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.