0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Супер Херој Девојки Се Прашуваат Жена Штит

Супер Херој Девојки Се Прашуваат Жена Штит

DEN 639.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пронајдете го вашиот внатрешен херој Со Супер Херојот На ДК Девојките Се Прашуваат Жена штит! Инспириран од природниот роден лидер На Супер Херој Хај, овој штит за носење ви овозможува да играте приказни каде ќе станете Супер Херој. Иконскиот штит е препознатлив со своите црвени и златни бои, бели ѕвезди и златно Чудо жена амблем. Лизнете го на раката и оставете ја имагинацијата да ве води во акција! Младите супер херои ќе сакаат да ги пресоздаваат омилените сцени, да раскажуваат нови приказни и да ги откриваат сопствените моќи - особено со омилениот Супер Херој. Соберат сите на Дк Супер Херој Девојки додатоци за уште повеќе акција и раскажување приказни забава (секој продаваат одделно). Вклучува погоден За носење Чудо Жена штит. Боите и украсите може да варираат. Дц Супер Херој Девојки Се Прашувам Жена Штит : Возраст : 6 години И Повеќе. Преземете мисии и бидете херој со Дц Супер Херој Со големина на дете Девојките Се Прашуваат Жена штит!. Иконскиот штит е препознатлив со своите црвени и златни бои, бели ѕвезди и златно Чудо жена амблем!. Децата можат да ги откријат сопствените внатрешни моќи додека ги играат омилените сцени и сонуваат нови. Соберат сите на Дк Супер Херој Девојки додатоци за уште повеќе акција и раскажување приказни забава (секој продаваат одделно).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.