0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Исхрана Пепси Кола, фл оз, пакет

Исхрана Пепси Кола, фл оз, пакет

DEN 111.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со својот лесен, јасен вкус, Диеталната Пепси ви го дава целото освежување што ви треба - со нула шеќер, нула калории и нула јаглехидрати. Светлина. Јасни. Освежувачки. Исхрана Пепси. Ништо не освежува Како Диета пепси. Исхрана Пепси Кола Сода : 0 јаглехидрати, 0 калории. Тоа е диетата кола. Многу низок натриум. Глутен слободен. Без маснотии. Со својот лесен, јасен вкус, Диеталната Пепси Кола ви го дава целото освежување што ви требасо нула шеќер, нула калории и нула јаглехидрати. Светлина. Јасни. Освежувачки. Исхрана Пепси. Ништо не освежува Како Диета пепси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.