0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Патување Колекција Жени Taleesa Слајд Рамен Сандали

Патување Колекција Жени Taleesa Слајд Рамен Сандали

DEN 351.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Колекцијата Талиса По Патување изгледа како изработка на совршен летен ден! Оваа сандала со лизгање има квадрат со отворен прст за современ изглед. Деталите за клучалката на вамп, мека веганска кожа и обложено подножје го комплетираат дизајнот. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е свечен, деловен или секојдневен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на петицата : 1/2-инчен. Тип На Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Сандали. Повик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.