0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Џамбу ЏБУ Клои Ѕиркаат Прсти Т Ремен Веганска Сандала

Женска Џамбу ЏБУ Клои Ѕиркаат Прсти Т Ремен Веганска Сандала

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Погледнете и почувствувајте се најдобро во оваа пета во стил на клин што дише со флертувачки акценти со ласерско сечење. Ремените од неопренови, ѓонот Од Мемориска Пена и дизајнот со отворени прсти ќе ве одржат лежерни, ладни и подготвени-без разлика каде ве носи денот. Клои е сандала во стилот на клин што дише со флертувачки акценти со ласерско сечење. Оваа сандала има ремени од неопренови. Стапалата Од Мемориска Пена додаваат удобност. Има дизајн со отворени прсти што ќе ве одржува лежерни, ладни и подготвени каде и да ве однесе денот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.