0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Инципио Пердув Ултра Лесен Случај За Прицврстување за iPhone 7

Инципио Пердув Ултра Лесен Случај За Прицврстување за iPhone 7

DEN 200.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Incipio® classic, Куќиштето lighteight feadh® се одликува Со конструкција На Поликарбонат со Висока густина на plextonium ® и внатрешна обвивка НА eva ШТО апсорбира удари за дополнителна заштита на уредот. Елегантната, ултра тенка кутија се прилепува на задниот дел од вашиот уред за брза инсталација и додава дискретна заштита за одржување на витката форма на вашиот уред. Изразете го вашиот стил во широк спектар на стилски бои! Инципио Пердув Ултра Лесен Случај За Прилепување за i Phone 7 добар случај за гаџети, исто така, ќе го брани вашиот гаџет од суровата нула. Издржливо поликарбонатно тело. Црната боја додава стилски и убав изглед на Случајот. Издржливост Што Апсорбира удари за максимална ефикасност и долговечност. Одличен избор за вашиот паметен телефон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.