0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Посипете Јака За Сладолед КУЧЕ Аб Кристали Големина-Сина

Посипете Јака За Сладолед КУЧЕ Аб Кристали Големина-Сина

DEN 113.92
Достапно е за нарачката

Од стоката

Посипете Јака За Кучиња ЗА Сладолед Аб Кристали Големина 20-Сина Опис : 3/4" широка јака украсена со 2 попрскани редови на кристали и брава од кристал.Карактеристики : 3/4" широка јака украсена со 2 попрскани редови кристали и тока од кристал.Боја : Сина.Големина : 20бренд Име : Мираж Пет Производимодел Бр : 1187-615-15-БЛ-20 Нови Производи за Домашни Миленици. Блинг Јаки. Јаки за кучиња и Каишки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.