0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Регенси Каин Маса За Обука Со Столчиња Зенг Што Се Редат

Регенси Каин Маса За Обука Со Столчиња Зенг Што Се Редат

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кога ќе ја додадете Табелата За Обука На Регенси Каин со 2 Столчиња Зенг Што Може да се Натрупаат во вашата пауза, салон или кафуле. Издржливите марамчиња за меламин ламинат со термичка инфузија лесно се чистат и не гребат, дамкаат или попаруваат. Изграден е на цврста челична основа за зголемена издржливост. Координативните столчиња Зенг се третираат со антимикробен агенс, што ги прави идеални за јавни простори како училници.Големина Опции : 42 L x 24w x 29h во.48 L x 24 W x 29h во.60 L x 24w x 29h во.66 L x 24 W x 29h во.72 L x 24 W x 29h во. Изберете од достапните опции за големина. Термо-инфузирани меламин ламинат маса со црна т-мувла работ лента. Цврста челична основа за маса. Изберете од голем број опции за завршна обработка. Столици проникнати во боја третирани со антимикробен агенс. Маса отпорна на гребење, дамки и изгореници. Ламинат масата марамчиња чисти лесно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.