0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Харлем Евангелие Патници-Тој Е На Време

Харлем Евангелие Патници-Тој Е На Време

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одеа низ црвената врата на ниво на салон, онаа со крстот на неа, а внатре најдоа свет на музика. Секоја песна има своја цел, но целта на албумот како целина е едноставна : да се прослави Името Божјо и Да се пеат Неговите пофалби. Нивните стилови се веќе целосно формирани на толку рана возраст (најмладиот член е 18, најстариот само 21), и тие ги користат тука за одличен ефект. Тие веќе знаеја да пеат, тоа беше очигледно, но токму тука научија што навистина можат да направат нивните гласови и како да ги користат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.