0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Честитка За Денот на мајката-РАБОТАТА НА МАЈКАТА НИКОГАШ НЕ е завршена

Честитка За Денот на мајката-РАБОТАТА НА МАЈКАТА НИКОГАШ НЕ е завршена

DEN 319.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вклучува 1 картичка За Денот На Мајката-предниот дел гласи : РАБОТАТА НА МАЈКАТА НИКОГАШ не е завршена. Внатре гласи : .. НО, СЕКОГАШ е ценето! СРЕЌЕН ДЕН НА МАЈКАТА (..И Благодарам!). Фронтот е илустриран со со срца и границимерки 7 х 5 инчи, отпечатени на висококвалитетни хартиени залихи и вклучени пликови. Овој Американски Честитки хумор денот на мајката картичка е совршен за мајка, маќеа, мајка фигура и секој "мајка" во вашиот живот. Вклучува 1 картичка За Денот На Мајката-предниот дел гласи : РАБОТАТА НА МАЈКАТА НИКОГАШ не е завршена. Внатре гласи : .. НО, СЕКОГАШ е ценето! СРЕЌЕН ДЕН НА МАЈКАТА (..И Благодарам!). Мерки 7 х 5 во, печатени на високо квалитетни хартија акции, и плик вклучени. Мерки 7 х 5 во, печатени на високо квалитетни хартија акции, и плик вклучени. Овој Американски Честитки хумор денот на мајката картичка е совршен за за мајка, маќеа, мајка фигура и секој "мајка" во вашиот живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.