0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Колекцијата За Декор На Домот Ступел Посакувам Да Бевте Тука Отворен Пат Западен Пејзаж Разгледница Преголеми Ѕид Плакета Уметност, 12. 0. 18.5

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Посакувам Да Бевте Тука Отворен Пат Западен Пејзаж Разгледница Преголеми Ѕид Плакета Уметност,

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12,5 х 0,5 х 18,5 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард. Нашите ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметникот Artistли Хачинс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.