0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизајн на потпис Од Modernли Едсел Модерен Метал 34. Столна Ламба Со Мермерна Основа

Дизајн на потпис Од Modernли Едсел Модерен Метал 34. Столна Ламба Со Мермерна Основа

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ултрамодерната метална столна ламба Едсел е исто толку впечатлива скулптура колку и извор на осветлување. Металот во тон на шампањ во комбинација со бел мермер е прекрасен и гламурозен. Правоаголна хардбек сенка е задебелен, брилијантен избор. Изработени од метал во тон на шампањ и бел мермер со правоаголна тврда нијанса,прекинувач за 3 насоки, сијалица од 1 тип А( не е вклучена); 150 вати макс или ЦФЛ 25 вати макс; УЛ Наведени, Потребно Собрание, помало СКЛОПУВАЊЕ : вклучени Упатства. Користи сијалица од 1 тип А( не е вклучена); 150 вати макс или ЦФЛ 25 вати макс; Ул Наведени. Мерки 17.25 "В х 9.25" Д х 34.75 " Х.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.