0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Совршени Футроли - Капа И Витрина За Капа, Црна Завршница

Совршени Футроли - Капа И Витрина За Капа, Црна Завршница

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Совршен начин за заштита и прикажување на вашата шапка со автограм. Оваа витрина за капа и капа е изработена од вистинско стакло Заштитено СО УВ И поддржано од вистинско обликување на дрво. Направен е со огледало на грбот и на дното за да даде целосен поглед на вашата капа. Сите наши случаи се направени со не за да се избегне избледување на потписот. Унисекс производ на возраст од 18 години и повеќе. Вистинско Ув Заштитено Стакло. Вистинско Дрво Калапи. Совршена Колекција Случаи. Сувенири Не Се Вклучени. Унисекс производ на возраст од 18 години и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.