0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бимини Беј Машки Бор Остров Карирана Кошула Со Кратки Ракави

Бимини Беј Машки Бор Остров Карирана Кошула Со Кратки Ракави

DEN 772.16
Достапно е за нарачката

Од стоката

Бимини Беј Аутфитерс Машка Пајн Ајленд Карирана Кошула Со Кратки Ракави, Камелија, Големина : Л (18099а-Камелија-Л) 69% памук, 27% Најлон, 4% Спандекс. Истегнете Ја Ткаенината за Лесно Движење. Скриено Копче Надолу Јака. Два Предни Џебови со Велкро Затворање. ДТМ Копчиња И Бела Мрежа. Кариран Е На Пристрасност На Грбот кејп. ББО Вез На Задниот Кејп и Потпис Риба Вез На Предната страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.