0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Меридијан Мебел Круз Цврсто Дрво Тафтуван Кадифе Двоен Кревет Во Морнарица

Меридијан Мебел Круз Цврсто Дрво Тафтуван Кадифе Двоен Кревет Во Морнарица

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Обновете го просторот во вашата спална соба со овој раскошно изработен кревет круз близнак од мебел од меридијан. Ѕвездата на шоуто овде е насловот " тафтуван со прамени со длабоки копчиња кои не само што ја одржуваат својата густа подлога на место и нагоре, туку додаваат и модерен, текстурален изглед на вашиот простор. Елегантниот кадифен тапацир на морнарицата се чувствува луксузно луксузно на допир, а високата глава и минималистичката рамка на платформата со метални стапала додаваат безвременска современа силуета на вашиот простор.Карактеристики : Материјал За Тапацир : Морнарица Кадифени Комплетни Комплети Златни И Хромирани Нозе Вклучени За Да Одговараат На Вашата Рамка Од Цврсто Дрво Елегантно Длабоко Копче Тафтување Целосни Летви (Не Е Потребна Пролетна Кутија)Современи Дизајн Спецификации : Димензии На Креветот : 44" W x 81.5" D x 56" Hproduct Тежина : 77.5 lbssassambly : Да Меридијан Мебел Круз Цврсто Дрво тафтуван Кадифен Кревет Близнак Во Морнарицата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.