0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Весел Милениче Гроздобер Стакло Колибри Фидер

Весел Милениче Гроздобер Стакло Колибри Фидер

DEN 482.08
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со Веселиот Милениче брусница хобнаил гроздобер колибри фидер ќе добиете функционален фидер дека колибри љубов сите во едно шоу-запирање пакет. Прекрасното бледо шише во боја на брусница со гроздобер дизајн на хобнил и сигурно ќе го сакате. Плус, со 4 пристаништа за хранење во облик на маргаритка и 16 мл. капацитет на нектар, и вашите колибри ќе го сакаат тоа.Бренд Име : Весел-Пет Птица Тип : Колибри Капацитет : 16 Мл Материјал : Стакло/Метал Тип На Производ : Нектар Фидер Број На Хранење Станици : 4 пристаништа Верверица Стража : Нема Висина : 8.5 во. Ширина : 5.5 во. Длабочина : 5.5 во. Боја : Црвен Стил : Хобнаил Гроздобер Монтирање Тип : Виси Бренд Име : Весел-Милениче. Тип На Производ : Нектар Фидер. Тип На Птица : Колибри. Број На Станици За Хранење : 4 пристаништа. Висина : 8.5 во. Чувар На Верверица : Не. Длабочина : 5.5 во. Ширина : 5.5 во. Капацитет : 16 мл. Материјал : Стакло/Метал. Тип На Монтирање : Виси. Стил : Хобнаил Гроздобер. Боја : Црвена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.