0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кингстон Месинг КБ Када И Туш Славина, Полиран Месинг

Кингстон Месинг КБ Када И Туш Славина, Полиран Месинг

DEN 9359.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Исклучителниот дизајн на оваа када и славина за туширање вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Комплетно со тркалезна рачка што лесно се врти, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата месинг конструкција и врвната полирана месинг завршница за тела што ќе трае со години. Внатрешниот хардвер на вентилот е вклучен за ваша употреба. Дурасеал кертриџ без миење. Инсталација на ѕид. Стандардна 1/2 " ips врска. 7.0 ГПМ/26.5 ЛПМ стапка на проток на излив на 80 ПСИ. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на туш на 80 ПСИ. 5 " Пренасочувач када излив. Завршница отпорна на корозија. Неметална прилагодлива глава за туширање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.