0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Плејте Ракавици За Ракавици Екстра Големи

Плејте Ракавици За Ракавици Екстра Големи

DEN 207.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Удобни и флексибилни, овие ракавици обезбедуваат заштита на рацете за секојдневните домашни работи или занаетчиски проекти. Заштитете ги рацете од груби хемикалии и топла вода додека уживате во одлично вклопување, чувство и удобност. Ракавици Playtex Handsaver Екстра Големи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.