0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Currituck, Лизгачот Капак, & 20oz

Currituck, Лизгачот Капак, & 20oz

DEN 160.16
Достапно е за нарачката

Од стоката

Капакот за Замена на Тамблерот камко Куритук има лизгачко затворање што помага да се спречат прскање и излевање. Отворот е доволно широк за да овозможи сламки и капакот е компатибилен со Currituck 20 mz. и 12 мл. тамблери. Изграден е од издржлив материјал без БПА истман-Тритан и е безбеден за миење садови. Вградената заптивка помага да се спречи пренос на топлина. Заменскиот капак со лизгачко затворање помага да се спречат прскање и истурање. Одговара на 20 мл. и 12 мл. Куритук тамблерс. Истман-Тритан бпа слободен капак. Вградените дихтунзи помагаат да се спречи пренос на топлина. Безбедна машина за миење садови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.