0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дорман ТЛ002369ПР Алатка За Завршување На Прачка За Управување

Дорман ТЛ002369ПР Алатка За Завршување На Прачка За Управување

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Инсталирајте и прилагодете ја шипката за врзување завршува лесно и безбедно со оваа прецизно дизајнирана алатка за прилагодување на управувачката шипка. Изработен е од издржливи материјали за долга и сигурна услуга. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Сигурно вклопување-дизајнирано да одговара на дизајнот и димензиите на ракавот на управувачката шипка на одредени возила. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди за сигурни перформанси и работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.