0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Марвел Стрипови Спајдермен: Надвор Неверојатно-Во Веб Ѕид Постер, 22.375 34

Марвел Стрипови Спајдермен: Надвор Неверојатно-Во Веб Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови Спајдермен : Надвор Неверојатно-Во Веб Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. ВИСОКОКВАЛИТЕТНОТО УМЕТНИЧКО ПЕЧАТЕЊЕ е подготвено за рамка или може да се закачи на ѕидот со помош на држачи за постери, клипови, иглички за туркање или држачи за палецот. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови Спајдермен : Надвор Од Неверојатни-Во Веб Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.