0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Семе Бомба Кофа, Пеперутка И Птица Мешавина

Семе Бомба Кофа, Пеперутка И Птица Мешавина

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Привлечете пеперутки и птици! Семенските бомби ги штитат семето внатре од животни, инсекти и премногу влага кога никнуваат. Можете да ги фрлите, да ги фрлите, да ги скршите или да ги оставите. Потоа наводнете ги и тие ќе растат! Семе Бомба Кофа, Пеперутка И Птица Мешавина : Капка бомба и да добијат растенија расте. Привлечете пеперутки и птици. Семенските бомби ги штитат семето внатре од животни, инсекти и премногу влага кога никнуваат. Можете да ги фрлите, да ги фрлите, да ги скршите или да ги оставите. Потоа наводнете ги и тие ќе растат. Семенските бомби се направени со состојки со врвен квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.