0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Супериорен Дијамант Цела Сезона Памучно Ќебе, Близнак, Мерит Блу

Супериорен Дијамант Цела Сезона Памучно Ќебе, Близнак, Мерит Блу

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Останете топли и пријатни цела сезона со Супериорното Дијамантско Памучно Ќебе за Сите Сезони. Ова ќебе со текстура е достапно во различни големини и опции за боја и е доволно топло за да го користите самостојно, или може да се користи како акцент на слоевитост на вашиот сегашен ансамбл за постелнина. Едноставната, но шик дијамантска шема е изработена од 100% Памук и е достапна во низа неутрални бои кои се мешаат со различни стилови на декор во спалната соба. За лесно одржување, ова ќебе може да се пере во машина. Супериорен Дијамант Цела Сезона Памучно Ќебе, Близнак, Мерит Синиот Сет Вклучува : Едно ќебе . 100% памук. Шема : Дијамант, Геометриски, Цврст. Стил : Класичен, Модерен, Традиционален, Преоден. Бои : Аква, Црна, Бургундска, Чоколадна, Шумска Зелена, Сива, Слонова Коска, Каки, Мерит Сина, Бела. Разновидност : Главна спална соба, гостинска соба, детска соба, софа или кој било друг мебел за домот. Само-обврзувачки рабови и митра агли. Средна тежина. Доби ткаат. Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо. Упатства за нега : машина за перење. Секогаш следете ги упатствата за етикетата за нега за најдобри резултати. Придобивки од производот : Памукот е абсорбента, дише и ултра мек материјал што може да се користи за изработка на што било, од крпи за плажа до постелнина и пошироко. Мазната текстура на ова разноврсно влакно ја задржува својата форма по безброј миења кои се многу издржливи и долготрајни. Димензија : Близнак Ќебе е 66" широк х 90 " долг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.