0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тајни Ав Серија Мечка Безбедно

Тајни Ав Серија Мечка Безбедно

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сефот За Мечка Од Серијата ТАЈНА АВ доаѓа вклучен со катанец за да ја обезбедите вашата камера за патека внатре. Чувајте Ја Камерата заштитена од кражба и диви животни во Безбедносната Кутија За Челична Мечка На Тајната. Тој е дизајниран да одговара На Камерите AW Серија A1-A и A1-V. Одговара На Серијата AW1-а И AW1-V Camears. Издржлива челична конструкција. Заклучување домување. Работи Со Безбедносен Кабел Пајтон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.