0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лункерхант Мека Пластика, Финес Црв Мамка, Окичоби Кроу, 3ин, 1 4оз, 8пк

Лункерхант Мека Пластика, Финес Црв Мамка, Окичоби Кроу, 3ин, 1 4оз, 8пк

DEN 276.80
Достапно е за нарачката

Од стоката

Понекогаш во риболов, помалку е повеќе. Финесниот Црв е чиста и едноставна мамка која постојано става риба во чамецот, дури и кога се чини дека тие едноставно не сакаат да гризат. Исфрлете го, оставете го да потоне на дното и почекајте неколку секунди. Ако рибата не удри, намотајте во нога или две линии, малку скокнете го врвот на прачката и оставете ја повторно да потоне на дното за уште една долга пауза. Ако рибите се наоколу, најверојатно ќе ве удрат пред да го вратите Финесниот Црв за следната актерска екипа. Финесниот Црв е долг 3 инчи и е достапен во 6 модели за фаќање риби. Секој пакет вклучува 8 тела. Lunkerhunt 8 Пакет Мека Пластика-Финес Црв Мамка-Okeechobee Craw-3", 1/4oz трендовски техника. Вклучена глава од печурки без плевел. Риболовец управувано лебдечки акција. Наместен и подготвен за риболов. Должина 3ин. Тежина 1/4оз. Слатководни/морски видови риби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.