0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Спарко, СПАР15171, Сјај, Секој, Сребро

Спарко, СПАР15171, Сјај, Секој, Сребро

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете пица во вашиот следен занаетчиски проект со овој сјај што лесно се издава. Доаѓа во компактно шише со врв на шејкер за да можете да посипете врз лепилото за хипнотизирачки ефект врз вашите уметнички дела. Спарко Сјај, Сребро, 1 Секоја (Количина) пенливи сребрени ефекти. Лесно издавање со врвот на шејкерот. Одлично за уметност и занаети. Користете во училиште или дома.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.