0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатен Разбој Тепих За Решетки Од Филаделфија 10' 6 16' 5 ,беж и Сива боја

Уникатен Разбој Тепих За Решетки Од Филаделфија 10' 6 16' 5 ,беж и Сива боја

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кој рече дека повторувањето е здодевно. Нашата Колекција На Решетки е создадена за да го покрие вашиот простор со елеганција и благодат. Повторените мотиви на неговите дизајни се покана за идеален свет на симетрија и хармонија. Комбинацијата на едноставни идентични обрасци со различни бои го издигнува повторувањето на убавината! Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.