0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вестон Насловна Рајнхолд Бар Столче Со Вртливата, Кафеава, Во собата на 2

Вестон Насловна Рајнхолд Бар Столче Со Вртливата, Кафеава, Во собата на 2

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете модерен, индустриски стил во вашиот дом со Вестон Хоум Рајнхолд Вештачка Кожа 25 инчи. Вртлив Стол-Сет од 2. Секој стол има метална рамка во сива завршница обложена со прав. Седиштето и грбот се обложени со вештачка кожа, што носи луксузен допир на парчето. Тркалезна носилка делува како пригоден потпирач за нозе, додека функцијата за вртење ви овозможува лесно вртење и разговор со гостите. Изберете од достапните бои на ткаенина за да ја пронајдете Вештачката Кожа Од Вестон Хоум Рајнхолд 25 инчи. Вртлив Стол-Комплет од 2 што најдобро функционира за вашата кујна, трпезарија или ќош за појадок. Димензии (секој) : 21.75 W x 20.5 d x 34.5 H во. Висина на седиштето : 25 во. Сет од 2 столици. Метална рамка во сива завршница обложена со прав. Седиште тапацирано во вештачка кожа. Изберете од достапните бои на ткаенината. Стол со низок грб со функција за вртење. Тркалезната носилка делува како потпирач за нозе. Потребно е некое собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.