0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ЧЕЛИК Про Хард Елоксирани Садови И Тави Премиум Садови За Готвење Во Собата

ЧЕЛИК Про Хард Елоксирани Садови И Тави Премиум Садови За Готвење Во Собата

DEN 2704.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

ДУРИ И ДИСТРИБУЦИЈА НА ТОПЛИНА-алуминиумскиот состав обезбедува рамномерна дистрибуција на топлина насекаде без мртви зони или жаришта.Готам Челик Про Анодизиран комплет садови За готвење од 14 парчиња посилен од садовите од нерѓосувачки челик, надворешноста на тврдо елоксиран алуминиум е густа, непорозна и многу отпорна на абење за врвни професионални перформанси. ЗДРАВА И 100% НЕТОКСИЧНА-Челичната обвивка Од Готам е изведена од минерали и засилена со дијаманти, што ја прави оваа тава без ПФОА, ПФОС, олово и кадмиум за еколошко, здраво искуство. ОСТАНЕТЕ ЛАДНИ РАЧКИ-рачките од нерѓосувачки челик се designedономски дизајнирани и за десничарите и за левичарите & уникатните Рачки во Форма На Y ајде да избегаме од топлина и ги одржува рачките ладни на допир. Ниту едно масло или путер што не е потребно не прави поздрава исхрана и обезбедува без проблеми, лесно чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.