0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Класични клинови на женски бадеми пети

Класични клинови на женски бадеми пети

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Покажете го стилот на шик во венчани станови од Brinley Co. Premium Faux Faux Uppers Mashion во пети во форма на бадем и кренаа потпетици. Подложните табани создаваат удобно и носење цел ден за да го завршат дизајнот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Класични клинови на Brinенски бадеми Brinley Co. Co. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : Бадем пети. Висина/тип на пета : 0,89 "клин. Висина на платформата : 0,12 инчи. Ширина : Средна Приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.