0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Четири Сезони 1373нк Комплетен Комплет За Климатизација

Четири Сезони 1373нк Комплетен Комплет За Климатизација

DEN 2639.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Комплетен Комплет За Климатизација со Нови Компресори : 96-00 Форд Самур, 96-00 Форд Бик, 96-00 Меркур Самур Четири Сезони 1373нк Комплетен Комплет За Климатизација Комплетен Комплет За Климатизација. Дизајниран да ги исполнува или надминува спецификациите на ОЕ. 100% вакуум и истекување тестирани. Производител : Стандардни Моторни Производи, Ад. Одговара Изберете : 2000 ФОРД БИК 1996-1999 форд БИК 6 Цил 3 Л 1996-2000 ЖИВА САМУР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.