0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Коаезне Комбинезони За Жени Плус Големина Лето Нов Повеќебоен Комбинезон Здолниште Едното Рамо Чипка Без Ракави Детален Лут Комбинезон

Коаезне Комбинезони За Жени Плус Големина Лето Нов Повеќебоен Комбинезон Здолниште Едното Рамо Чипка Без Ракави Детален Лут

DEN 383.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

лето нов мулти боја комбинезон здолниште едно рамо без ракави чипка до детали весел комбинезон. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 270гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72-82см/28,35-32,28" Половината : 73см/28,74" Должина : 76см/29,92"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 76-86см/29,92-32,86" Половината : 77см/30,31" Должина : 77см/30.31"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 80-90см/31.50-35.38" половината : 81см/31.89" должина : 78см/30.71"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 84-94см/33.07-38.89" половината : 85см/33.46" должина : 79см/31.10" прилика : женски комбинезони одлични за секојдневно, шопинг, секојдневно носење, облека за забави, клупска облека, ноќен клуб, улици, канцеларија, Одмор и запознавање,патување, облека На отворено,ОБЛЕКА ЗА ОДМОР, СЕКОЈДНЕВНА ОБЛЕКА, Собна Облека, тренингот, забава, ноќевање, одмор итн. Овој Едноставен Ромпер Со Долги Комбинезони Ја Има Својата Супер Мека Ткаенина, Вие Сте Како Да Носите !Покрај Тоа, Белиот Појас На Половината Е Белег На Овој Комбинезон, Што Го Прави Овој Комбинезон Поуникатен И Модерен. Ве Молиме Проверете Ја Големината Во Описот На Производот Пред Да Нарачате!. Доколку Не Сте Задоволни Со Комбинезонот, Можете Да Го Направите Во Рок Од 30 Дена!. Нега На Облека : Се Препорачува Миење Раце На Ладно.Измијте Одделно, Висат За Да Се Исушат. Јуниори Комбинезони Формални.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.