0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Имитан Девојки Момчиња Подни Влечки Чорапи Пред Пешачење Први Чевли За Чорапи За Шетачи Внатрешни Домашни Чевли Цртан Филм Гумена Папуча Темно Сива 6С

Имитан Девојки Момчиња Подни Влечки Чорапи Пред Пешачење Први Чевли За Чорапи За Шетачи Внатрешни Домашни Чевли Цртан Филм Гумена

DEN 223.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Чорапите се мазни и дишат и нема да ја иритираат нежната кожа на вашето бебе!. ДОБРА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Одлично за носење како влечка низ куќата. Устата на чорапите прифаќа висок еластичен материјал, без тесни, но исто така може ефикасно да ја одржува удобноста на чорапите на чевлите и не е лесно да се лизне. така, вашето бебе ќе се чувствува многу пријатно да ги носи овие чевли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.